Понеділок, 28.09.2020, 18:49
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

09:19
У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено тиждень сільського господарства
     З 25 до 29 листопада з метою розвитку інтересу до галузі сільського господарства у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проходив Тиждень сільського господарства. 
   
Педагоги Центру з раннього віку залучають дітей до практичної діяльності, знайомлять з хліборобськими професіями, виховують любов до рідної землі. Адже головне завдання – створення умов для творчої самореалізації і професійного самовизначення вихованців.
   
  Вихованці закладу відвідали Полтавську державну аграрну академію з метою ознайомлення з різноманітністю сільськогосподарських тварин.


                                                           
                                              
 

     28 листопада вихованці гуртка ,,Чарівний світ природи” (керівник Боєва А.М.) на базі СНВК № 26 (група ,,Капітошка”) та Полтавського закладу дошкільної освіти № 72 (група ,,Проліска”) стали учасниками виховного заходу ,,Овочі – джерело вітамінів”, під час якого розширили та поглибили знання про овочі і фрукти, навчилися класифікувати, виділяти суттєві ознаки.

                                               
 

     На базі Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів ,,Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки імені Софії Русової Полтавської обласної ради вихованці гуртка ,,Юні кролівники (керівник Солодка Н.П.) брали участь у вікторині ,,Значення тварин у природі і житті людини. Діти відгадували загадки, розгадували метаграми, дізналися багато нового та цікавого  про тварин.

  
     Для вихованців гуртка ,,Юні рослинники”, що працює на базі цього ж закладу, проведено КВК ,,Хліборобські професії. Діти ознайомилися з аграрними професіями, дослідили, як хліб потрапив на стіл.

                                               

     26 листопада вихованці гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Солодка Н.П.) провели Свято осені. Під заходу діти стали учасниками вікторини, мали можливість розкрити свої таланти.

 
 

     До свята Врожаю долучилися вихованці гуртка ,,Юні рослинники” (керівники Велика Я.О., Рись О.О.), де показали багатство, щедрість осінньої пори, яскраву красу осінніх барв.

                                               
 
     До тижня сільського господарства  вихованці гуртка ,,Барви природи”
(керівник Марченко О.В.) провели гру-змагання ,,Хто більше знає”, під час якої узагальнили та систематизували знання про овочі та фрукти.

                                            
 
     Змістовні заходи також проведено для вихованців гуртків ,,Цікавий світ акваріума”
, ,,Чарівний світ природи” (керівник Петренко В. Ю.).

 
 
    Філії центру також активно долучилися до проведення тижня сільського господарства. Для вихованців гуртка ,,Квіткова фантазія”
Кобеляцької філії (керівник Глинська М.Г.) проведено вікторину ,,У світі сільського господарства”, у ході якої діти ознайомилися із сільськогосподарськими професіями.

                                             
     Вихованці гуртка ,,Юні екологи” Решетилівської філії (керівник Деркач Т.В.) на занятті виготовили модульну сільськогосподарську техніку.

                                           
     Вихованці гуртка ,,Чарівна голка
філії ПОЕНЦУМ у Полтавському районі (керівник Краснікова Н.І.) взяли участь у конкурсі плакатів ,,Тарілка здорового харчування”. Вони популяризували здоровий спосіб харчування, важливість вживання овочів та фруктів, поглибили знання про корисні і некорисні продукти.

 
     Під час проведення тижня сільського господарства юннати відчули себе справжніми господарями рідної землі, мали змогу сформувати ціннісне ставлення до аграрних професій, усвідомити поважне ставлення до хліба та хліборобської праці.

Переглядів: 123 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1
Пошук
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2020