Середа, 27.01.2021, 10:02
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

14:34
У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі проведено Тиждень сільського господарства
     Відповідно до плану роботи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2020 рік, з метою розширення теоретичних знань гуртківців, розвитку інтересу до галузі сільського господарства, поваги до людей праці з 12 до 16 жовтня був проведений Тиждень сільського господарства під гаслом ,,Осінні дариˮ.
     Педагоги Центру залучають дітей до практичної діяльності, знайомлять з хліборобськими професіями, виховують любов до рідної землі. Адже головне завдання – створення умов для творчої самореалізації і професійного самовизначення вихованців.
     Вихованці гуртків ,,Юні кролівники” та ,,Юні рослинники (керівники Лаврик Н.М., Титаренко Т.М.) долучилися до проведення квесту ,,Осінь – щедра пора, де дізнались про багатство, щедрість осінньої пори, яскраву красу осінніх барв.

                             
    Чудові поробки з насіння виготовили вихованці гуртка ,,Юні овочівники
(керівник Лаврик Н.М.) під час роботи на майстерні ,,Квіти з насіння гарбуза”.

                      

    Дізнатися багато цікавого та нового про овочі, приготувати власноруч овочевий салат діти мали змогу під час проведення заходу ,,Вітамінна бомба” та ,,Традиції української кухні”.
     У лабораторії квітництва та овочівництва Центру гуртківці (керівник Титаренко Т.М.) долучилися до workshop ,,Вирощуємо разом”, де з задоволенням проводили підзимовий посів пряних трав та овочів.

                             

    У майстерні ,,Символ вдячності предкам” юннати дізналися багато цікавого про традиції українського народу та  навчилися плести дідуха.
     Під час проведення майстер-класу ,,Осінні фантазії(керівник Шеремет В.В.) діти виготовляли  поробки з природних матеріалів (овочі, сухоцвіти, колоски пшениці) і  мали можливість розкрити свої таланти.

                        

     На базі філії у Полтавському районі (Терешківський ліцей) для вихованців гуртків ,,Барви природи”, ,,Цікава зоологія” (керівники гуртків Сауліна Л.О., Краснікова Н.І.) в рамках Тижня сільського господарства ,,Осінні дари” були проведені практичні заняття ,,Поробки із овочів своїми руками”, виготовлені малюнки та організовано виставку творчих робіт разом з вихованцями.

                         

     У Новоселівській ЗОШ І-ІІІ ступенів вихованцями гуртка ,,Здоровим будь!” (керівник Любимовська Т.С.) були виготовлені композиції з природного матеріалу, овочів та фруктів і оформлена виставка ,,Осінь щедра – пора”.

                       

     До Тижня сільського господарства долучилися і вихованці Решетилівської філії. Так юннати гуртка ,,Барви природиˮ (керівник  Литка О. В) пошили екоторби з фруктовим прінтом. Виготовили композиції та оформили виставку ,,Родичі гарбузовіˮ вихованці гуртків ,,Здоровим будьˮ та  ,,Юні охоронці природиˮ(керівники Шинкарчук О.В., Платко І. В.)

                          

    Гуртківці Шишацької філії (,,Юні рослинникиˮ, ,,Барви природиˮ, керівник Самсоненко В.В.) провели виховний захід ,,Ходить гарбуз по городуˮ, вікторину ,,Знавці рослинˮ та виставку робіт з природного матеріалу.
     Вихованці гуртка ,,Юні охоронці природиˮ (керівник Степаненко М.М.) провели цікавий пізнавальний захід ,,Осінній квестˮ та підготували виставку ,,Овочевий симпозіумˮ.

   

    На базі Полтавської спеціалізованої мистецької школи-інтернату І-ІІІ ступенів ,,Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки” імені Софії Русової Полтавської обласної ради для вихованців гуртка ,,Чарівний світ природи” (керівник Ворона В.В.) був проведений виховний захід ,,Овочі та фрукти, смачно і корисно», в ході якого діти закріпили знання про овочі та фрукти, їх місце у ланцюгу здорового харчування.

                                     

    Для вихованців гуртків були проведені екскурсії до лабораторії квітництва та овочівництва, а також по зоолого-тваринницькій базі центру.
   Під час проведення Тижня сільського господарства юннати відчули себе справжніми господарями рідної землі, мали змогу сформувати ціннісне ставлення до аграрних професій, усвідомити поважне ставлення до хліба та хліборобської праці.

 
Переглядів: 46 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021