Четвер, 21.10.2021, 02:59
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

16:38
Тиждень знань з безпеки життєдіяльності в Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді

    Наразі одним із важливих елементів у підготовці дітей до самостійного життя є озброїти їх знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.
     З 11 до 15 листопада на базі Центру було проведено тиждень знань з безпеки життєдіяльності. У рамках тижня для вихованців та педагогічного колективу закладу організовані різноманітні заходи, основною метою яких було формування у дітей свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація серед учасників заходів основних правил безпечної поведінки; розвиток життєвих навичок, які мають важливе значення для безпеки у повсякденному житті.
     11 листопада для вихованців гуртків була організована зустріч з представниками Національної поліції України, які пояснили дітям правила дорожнього руху, як унебезпечити себе від аварійних ситуацій. Захід пройшов у формі бесіди з елементами гри. Діти активно спілкувалися з поліцейськими та показали високий рівень обізнаності.

 

     Цього ж дня для усіх охочих гуртківців проведено інформаційну годину з тренером обласного молодіжного центру Панченко Наталією на тему «Моя безпека в інтернеті». Під час зустрічі діти активно обговорювали проблеми, з якими вони зустрічаються під час користування інтернетом та соціальними мережами. Обговорили шляхи, як захистити себе від небажаних наслідків спілкування у мережі, як боротися з хейтерами та протистояти булінгу в інтернеті.
                                             

     Вихованці гуртків «Юні рослинники» (керівник Велика Я.О.) та «Творча майстерня» (керівник Рись О.О.), а також педагогічний колектив Центру відвідали музей історії пожежної охорони. Під час екскурсії всі мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежних та способи гасіння пожеж. Мали змогу ознайомитися з технікою та устаткуванням. Під час зустрічі зверталася увага на причини виникнення пожеж, їх запобігання та дії людини під час пожежі.

                                           

 
 

     13 листопада для колективу закладу представниками Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України було проведено майстер-клас з надання першої допомоги. Програмою заходу було передбачено розгляд таких питань: дії під час серцево-легеневої реанімації; допомога при втраті свідомості; правила виклику швидкої допомоги; травми (переломи, забій, кровотечі); перша допомога при опіках.
                                           

     14 листопада «Центр дружній до підлітків «Альтаїр» Полтавського обласного благодійного фонду «Громадське здоров'я» стали гостями закладу. З вихованцями гуртків працював консультант зі здорового способу життя, соціальний працівник Володимир Ходунай. Тема зустрічі – «Стосунки у підлітковому віці». Під час заходу обговорювали проблеми міжособистісного спілкування у підлітковому віці та статевого виховання.
                                         

     У рамках тижня керівниками гуртків проведено різноманітні пізнавально-розважальні заходи: брейн-ринг «Наша безпека у наших руках» (Костюк О.А.), година спілкування «Правила безпечного інтернету» (Солодка Н.П.), гра «Моя безпека» (Шеремет В.В.), конкурс плакатів та стінгазет «Я і моя безпека» (Петренко В.Ю., Марченко О.В.), бесіди «Корисні підказки. Безпечний двір», «Безпека на дорозі», «Правила пожежної безпеки», «Використання хімічних речовин у побуті».

 
 

Переглядів: 195 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021