Субота, 04.12.2021, 16:09
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика


13:49
ТИЖДЕНЬ ЕКОЛОГІЇ У ПОЛТАВСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ ЕКОЛОГО-НАТУРАЛІСТИЧНОМУ ЦЕНТРІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
  3  З 18 до 22 жовтня у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді та його структурних підрозділах пройшов Тиждень екології під гаслом ,,Збережемо природу для майбутніх поколінь!”
    Так, керівник гуртка Альона Боєва провела для вихованців майстер-клас з виготовлення екологічних виробів – із винних корків діти зробили горщики для сукулентів та висадили у них рослини 
.
   Керівник гуртка Тетяна Титаренко у рамках заходу ,,Земля – наш дім, і в ньому жити нам організувала прибирання та сортування сміття на прилеглій до закладу території.
 
   На тематичному виховному заході Марія Джупій провела екологічні ігри ,,Мікрофон, ,,Відгадай словечко. Діти відповідали на питання ,,Що мені дає природа та що я можу зробити для неї? та для закріплення вивчених нових знань виготовили плакат ,,Я і природа.
    На відкритому виховному заході ,,Життя у стилі еко” Євгенія Васюк розповіла вихованцям про сучасні екологічні тренди, разом переглянули та обговорили тематичні відеоролики, вчилися сортувати сміття та виготовили декоративні капелюшки із використаних паперових стаканчиків.
Методистом, керівником гуртка центру Тетяною Чайкою був організований та разом із педагогами проведений екологічний потяг ,,Ми – діти природи. На зупинках діти малювали тематичні екологічні плакати, визначали, які чинники є позитивними та негативними для природи, відгадували загадки про тварин, уявляли себе у ролі туристів та збирали туристичний рюкзак для походу.     
   Наприкінці заходу діти отримали подарунки – екологічні абетки, випущені Полтавським екоцентром.
Активно до участі у Тижні екології долучилися і відокремлені структурні підрозділи – філії закладу.
  На філії центру у Полтавському районі керівником гуртка Наталією Варигорю був проведений захід ,,За чистоту Терешківського лісу. Його      мета – звернути увагу вихованців на проблему дотримання екологічних правил поведінки, навчитися необхідному співвідношенню своїх дій з їх наслідками для природи. Практичною частиною виховного заходу було виготовлення тематичних інформаційних листівок.
  Для вихованців гуртка ,,Чарівні квіти керівник гуртка Надія Краснікова провела практичне заняття ,,Знайомтесь, ми із Червоної книги. Діти познайомилися із рідкісними рослинами, занесеними до Червоної книги України. З метою кращого їх запам'ятовування та збереження навколишнього середовища вихованці вишили ці квіти шовковими стрічками.    
  Керівник гуртка Євгеній Бажан на базі фахового медичного коледжу провів заняття ,,Проблема йододефіциту в Україні”, розповів, із чим вона пов’язана та які існують шляхи для вирішення цієї проблеми.
Вихованці гуртка ,,Основи біології” (керівник гуртка Юлія Рощак) взяли участь у занятті ,,Здорова планета – здоровий ти!. У рамках заходу вихованці переглянули інформаційні матеріали, надані Диканською районною екологічною дитячою громадською організацією ,,Зелене серце”, обговорили питання щодо роздільного збору сміття, висловили свої думки з приводу вирішення проблем забруднення довкілля. 
  Керівник гуртка Тетяна Любимовська у рамках Тижня екології провела захід ,,Екологічна стежина. Його мета – привернути увагу дітей до екологічної ситуації стану навколишнього середовища. Вихованці пройшлися екологічною стежиною, яка допомогла сформувати елементарні знання про екологію, мислити, залучати до дбайливого ставлення до навколишнього середовища, спонукати до збереження неповторної краси рідного краю.
  Також вихованці гуртка ініціювали створення екологічного шкільного патруля та провели осінній трудовий десант.
  На виховній годині ,,Екологічні проблеми своєї місцевості. Шляхи вирішення” вихованці гуртка ,,Юний хімік” разом із керівником Вікторією Бенедіс розглянули взаємозв’язок людини і природи, звернути увагу на проблеми довкілля та шляхи покращення стану навколишнього середовища.
  У Кобеляцькій філії Тиждень екології пройшов теж не менш активно.
  На тематичному занятті гуртка ,,Юні екологи” завідувач філії Микола Журавель ознайомив вихованців з екологічними проблемами людства та розповів, що ж таке бережливе ставлення до навколишнього середовища.
  Для вихованців філії був проведений екологічний тренінг-подорож ,,З природою живи у дружбі. На зупинках діти розгадували кросворди про лікарські рослини України, відгадували загадки про дерева, згадували прислівя та приказки, цікаві легенди про рослини.
  Закінчився тиждень для вихованців акцією ,,Боротьба зі сміттям.
  У Шишацькій філії центру керівник гуртка Юрій Яровий для вихованців гуртка ,,Природа рідного краю” провів екологічну екскурсію ,,Знай, люби і бережи рідну природу”.
  Вихованці гуртка ,,Юні валеологи” (керівник Марина Степаненко) провели екологічну акцію ,,Жовте листя” серед жителів села. Вони підготували інформаційні листівки та розповсюдили їх серед громадськості.
  У рамках Тижня екології вихованці гуртка ,,Юний хімік” Решетилівської філії взяли участь у процесі виготовлення яблучного соку та обговорили вміст вітамінів у натуральному соці.
   Разом із вихованцями гуртка ,,Флористика та основи фітодизайну Оксана Литка провела майстер-клас з виготовлення композиції із підручного та екологічного матеріалів.
  Із молодшими вихованцями було проведено заняття-гру ,,Заглянь у природу.
  На виховному заході ,,Споживай розумно вихованці гуртка ,,Основи екологічного моніторингу разом із керівником гуртка Іриною Платко виготовили тематичні лепбуки.
 
Переглядів: 35 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021