Субота, 23.10.2021, 15:36
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

13:21
Різдвяна зустріч з учасниками обласної зимової наукової природничої школи

      Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з 3 до 18 січня 2020 року реалізує свій науково-оздоровчий проєкт – обласну зимову наукову природничу школу, яка працює на базі структурного підрозділу – обласного дитячо-юнацького оздоровчого табору ,,Еколог”,  що у с. Міські Млини Зіньківського району.
   
10 січня у природничій школі відбулася Різдвяна зустріч, на яку завітали Харченко Олена Вікторівна, директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації, кандидат педагогічних наук та Гриньова Марина Вікторівна, декан природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України. Діти підготували Різдвяну виставу. Олена Вікторівна від імені голови Полтавської облдержадміністрації, доктора юридичних наук, доцента Синєгубова Олега Васильовича привітала учасників школи та вручила їм солодкі подарунки.

 

   Цього року слухачами школи стали 104 учні закладів освіти Полтавської області: вихованці очно-заочної біологічної школи обласного еколого-натуралістичного центру, переможці та призери предметних олімпіад природничого напряму, учні-члени Малої академії наук України – представники з міст Полтави, Миргорода, Полтавського, Карлівського, Семенівського, Решетилівського, Глобинського, Диканського районів, Недогарківської, Білоцерківської, Шишацької, Глобинської, Мачухівської, Омельницької, Новосанжарської, Козельщинської, Великобагачанської та Михайлівської об’єднаних територіальних громад, Решетилівського професійного аграрного ліцею.

 
    Метою діяльності Школи є задоволення потреби учнівської молоді у додатковій освіті з дисциплін природничого циклу, виявлення та підтримка обдарованої молоді, підготовка старшокласників до участі у науково-дослідницьких та експериментальних проєктах у системі Малої академії наук України, задоволення потреб у професійному самовизначенні. Професійна орієнтація слухачів спрямована на спеціальності, пов’язані із сільським господарством, медициною, педагогікою та охороною довкілля.

  
  
 

    Освітній процес у природничій школі здійснюється відповідно до навчального плану і навчальних програм та проходить за такими напрямами:

  • систематика та екологія тварин, ботаніка з основами екології;
  • загальна біологія та фізіологія людини;
  • неорганічна та органічна хімія.

    До викладацької діяльності у школі залучені науково-педагогічні працівники Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія  Кондратюка”.  Зміст роботи природничої школи спрямований на поєднання навчання з оздоровчими заходами, національно-патріотичним вихованням, науково-дослідницькою роботою, музейною педагогікою, зустрічами з учасниками АТО, молодіжними організаціями тощо.
     За час, що минув з початку роботи школи, діти взяли участь у розважально-пізнавальних, інтелектуальних та спортивних заходах.
                                              

Переглядів: 228 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021