Четвер, 21.10.2021, 03:09
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

09:15
Перемога у Всеукраїнському конкурсі-огляді ,,Дивовижна теплиця”
     Колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  за підсумками 2020 року посів І місце у Всеукраїнському  конкурсі-огляді ,,Дивовижна теплиця”, що проводив Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
   Щороку конкурс проводиться з метою сприяння розвитку мережі навчальних теплиць, навчально-дослідницької роботи в закладах загальної середньої та позашкільної освіти, виявлення та розповсюдження кращого досвіду, нових напрямів в організації роботи у навчальних теплицях, впровадження й поширення ефективних, ресурсоощадних й екологічно безпечних технологій в освітньому процесі, підтримки творчої праці педагогічних працівників, підвищення їх майстерності та популяризації творчих здобутків у галузі дослідництва.
     Учасниками конкурсу стали заклади загальної середньої та позашкільної  освіти з 8 областей України.
     Теплиця закладу відповідає ,,Положенню про культиваційні споруди захищеного ґрунту закладів загальної середньої та позашкільної освіти”. Є складовою частиною навчально-дослідної земельної ділянки та створена для проведення навчальних і практичних занять, передбачених навчальними програмами гуртків ,,Юні овочівники” ,,Юні рослинники”, ,,Квітникарство”, ,,Фітодизайн з основами художньої майстерності”, ,,Знавці лікарських рослин”, дослідницької, природоохоронної роботи, продуктивної праці вихованців, вирощування овочевих і квітково-декоративних рослин, розсади.
     На заняттях гуртків наочно демонструється,  як росте і розвивається та чи інша рослина, який вплив мають умови життя на різні рослини. Взимку в теплиці вирощують цибулю на зелене перо, кріп, петрушку, навесні – овочеву та квіткову розсаду, протягом року -  кімнатні квіти.
     Колекція квітково-декоративних рослин налічує близько 56 видів, це представники рослинного світу тропіків, субтропіків, пустелі, вона постійно оновлюється. 
     За підсумками журі колектив Полтавського обласного еклого-натуралістичного центру учнівської молоді нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України за зайняте  І місце у Всеукраїнському  конкурсі - огляді ,,Дивовижна теплиця”.
     Вітаємо  з перемогою!

 
 

Переглядів: 93 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021