Субота, 23.10.2021, 15:37
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

13:10
На Полтавщині відбувся обласний семінар-практикум для керівників закладів позашкільної освіти та організаторів позашкільної освіти еколого-н
   10 червня 2021 року Полтавським обласним  еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації, спільно з регіональним ландшафтним парком ,,Нижньоворсклянський” проведено семінар-практикум на тему: ,,Організація дослідницької діяльності з дітьми на територіях рекреаційних установ”.
Учасниками заходу були керівники закладів позашкільної освіти,  працівники органів управління освітою, спеціалісти регіональних ландшафтних парків, педагоги-практики. Семінар відбувся на базі регіонального ландшафтного парку ,,Нижньоворсклянський” (с. Лучки Кобеляцької міської ради).
   З доповіддю ,, Про організацію науково-дослідницької роботи школярів на території регіонального ландшафтного парку ,,Нижньоворсклянський” перед учасниками семінару виступила Смоляр Наталія Олексіївна, к.б.н., доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”. Досвідом роботи з питань проведення еколого-натуралістичної практики поділилася Біляєва Тетяна Григорівна, вчитель біології Великобудищанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Диканської селищної ради.
 
   Про організацію еколого-просвітницької діяльності в регіональному ландшафтному парку ,,Диканський” присутнім розповіла Черкаська Ірина Сергіївна, директор РЛП ,,Диканський” та фахівці парку.
 
  З інформацією про діяльність гуртків закладів позашкільної та загальної середньої освіти області еколого-натуралістичного напряму в умовах адміністративної реформи в Україні присутніх ознайомила виконувач обов’язків директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  Сусахіна Людмила Володимирівна.
   Про освітню та навчально-методичну діяльність керівника творчого учнівського об’єднання закладу освіти розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Дулій Валентина Олександрівна.
 
   Для учасників заходу були проведені практичні заняття у природі.
 
   До їх проведення долучилися науковці: Смоляр Наталія Олексіївна, к.б.н., доцент кафедри прикладної екології та природокористування Національного університету ,,Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” і Беседіна Ірина Сергіївна, к.б.н., доцент, керівник гуртка ПОЕНЦУМ.
   Кожен учасник семінару-практикуму одержав підбірку методичної літератури, виданої обласним еколого-натуралістичним центром.
Переглядів: 49 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021