Вівторок, 19.10.2021, 20:53
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

12:51
ЛЕСІ УКРАЇНЦІ – 150!
     Саме під таким гаслом у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 22 до 26 лютого відбувалися заходи, присвячені 150-тій річниці з дня народження видатної української письменниці, перекладачки, фольклористки та культурної діячки Лесі Українки.
     Вихованці центру та його структурних підрозділів протягом тижня брали участь у тематичних бесідах, вікторинах, конкурсах, майстер-класах, флеш-мобах, переглядали фільми про життя та творчість письменниці, декламували її вірші та малювали ілюстрації до них.
     Так, зокрема, вихованці гуртка ,,Барви природи” (керівник Васюк Є.А.) переглянули короткий біографічний фільм про життя та творчість Лесі Українки і заслухали уривки монологу Мавки з ,,Лісової пісні”. Для закріплення знань діти розв’язали тематичний кросворд та створили власноруч  патріотичний портрет Лесі Українки.

 
 
 
     Для вихованців гуртка ,,Цікава зоологія (керівник гуртка Костюк О.А.) була проведена година спілкування ,,150-річчя Лесі Українки”. Діти поглибили свої знання про життя і творчість письменниці та з радістю слухали українське поетичне слово творчої спадщини поетеси. Разом з керівником гуртка вихованці також створили лепбук про життя і творчість Лесі Українки.
 
 
     Керівник гуртка Лаврик Н.М. для вихованців гуртків ,,Юні овочівники” та ,,Юні рослинники” провела бесіду ,,Художнє слово Лесі Українки” з подальшим переглядом біографічного документального фільму.
 
     25 лютого на базі Полтавського мистецького ліцею імені Софії Русової з нагоди 150-ої річниці від дня народження Лесі Українки для вихованців гуртка ,,Лікарські рослини” (керівник гуртка Боєва А.М.) проведена бесіда на тему: ,,Леся Українка – видатна українська поетеса”.
 
    Заняття проходило у кілька етапів: кінозал ,,Обличчя історії. Леся Українка (відеофільм) та відеознайомство з піснями на слова Лесі Українки ,,Вишенька, ,,Колискова та ін. Вихованці знаходилися у полоні розповіді про складну долю цієї людини. Діти також декламували вірші видатної поетеси.
     Наприкінці заняття вихованці отримали дидактичний матеріал та виконали вправу ,,Підбери зображення до відповідного вірша.
    Таким чином, протягом заняття діти змогли доторкнутися до колиски славетної землячки, відчути витоки її творчості.

 
 
   Долучились до відзначення свята і найменші вихованці.
   Так 25 лютого керівником гуртка ,,Чарівний світ природи Боєвою А.М. був проведений виховний захід для дошкільнят ,,Леся Українка для дітей.

 
    Пройшовши стежками її біографії, діти дізналися багато цікавих фактів із життя видатної поетеси. Перегляд ілюстрацій до її творів та тематичних відеороликів допомогли дітям зануритися у світ, де жила та творила Леся Українка. Наприкінці заняття вихованці виконали практичне завдання – створили власні ілюстрації до казки ,,Біда навчить.
 
 
   Тематичне заняття ,,Леся Українка – поетеса” було проведено для вихованців гуртка ,,Юні кролівники” (керівник Титаренко Т.М.).
   Діти поглибили свої знання про життя і творчість великої української письменниці, декламували її вірші, відгадували тематичні загадки та малювали ілюстрації до прочитаних поезій.

 
 
    Не залишились осторонь відзначення 150-ї річниці з дня народження Лесі Українки і вихованці філій центру.
   Для вихованців гуртка ,,Юні друзі природи” Шишацької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру (керівник Олейніченко О.С.) була проведена виховна година ,,Ти себе Українкою звала”. Діти також відвідали шкільну бібліотеку, переглянули виставку творів письменниці та ознайомилися із життєвим і творчим шляхом Лесі Українки.

 
 
   Вихованці підготували та оформили в бібліотеці виставку малюнків ,,Творчість Лесі Українки очима дітей.
Про Лесю Українку можна багато цікавого розповісти  та дізнатися. Бо її життя – героїчна легенда, яку вона творила, перемагаючи важку хворобу, здобуваючи знання самоосвітою, створюючи для нащадків таку неповторно прекрасну поезію.
    Тож усі вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді з радістю долучилися до заходів з відзначення 150-літнього ювілею з дня народження видатної української письменниці Лесі Українки.
Переглядів: 32 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021