Четвер, 21.10.2021, 04:12
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

08:33
Юні обдарування Полтавщини – призери фінального етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства ,,Юни

Юні обдарування Полтавщини – призери фінального етапу
Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт
з природознавства ,,Юний дослідник”

 

    Делегація Полтавської області у складі: Вертегел Юлії, учениці 4 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу імені Л.І. Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради, Вовка Івана, Кочерги Єгора, Кравченко Єлизавети, учнів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради, Мельник Анастасії, Папежук Ольги учениць спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  імені В.О. Нижниченка з поглибленим вивченням предметів суспільно-гуманітарного циклу Горішньоплавнівської міської ради, Нечаєнко Анни, Пруненко Єлизавети, Стрельнікова Тимура, учнів Кременчуцького ліцею № 30 ,,Олімп” імені Н.М. Шевченко взяла участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства ,,Юний дослідник”.
     Захід проходив в місті Києві на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
   Захист дослідницько-експериментальних робіт проводиться у номінаціях: ,,Я і природа”, ,,Рослини навколо нас”, ,,Тваринний світ”, ,,Охорона здоров'я”, ,,Народознавство та краєзнавство”.

     За результатами рішення журі Мельник Анастасія та Папежук Ольга вибороли треті місця.

     

      Керівники делегацій та керівники проектів отримали подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за сприяння і забезпечення науково-педагогічного супроводу учнівських авторських розробок у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з природознавства ,,Юний дослідник”.

          Захід проводився з метою пошуку і підтримки вихованців, які виявили здібності до експериментальної та дослідницької роботи в напрямі природознавства; формування у вихованців первинних екологічних знань; залучення дітей до активної пізнавальної, трудової та суспільно-корисної роботи; розвитку та удосконалення вмінь ведення фенологічних спостережень; створення умов для творчої самореалізації учнів.

          Вітаємо юних дослідників Полтавщини з перемогою та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

 

 

Переглядів: 159 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021