Субота, 23.10.2021, 15:29
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

14:04
Директор закладу Бедніна В.Г. у складі делегації освітян з Полтавщини взяв участь у парламентських слухань «Збалансований розвиток людського

     10 квітня 2019 року у стінах Верховної ради України відбулися Парламентські слухання на тему «Збалансований розвиток людського капіталу в Україні: завдання освіти і науки».

     Участь у ньому взяли директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Харченко Олена Вікторівна, начальник управління позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти та правового забезпечення Департаменту освіти і науки Рибалко Сергій Валерійович, директор Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Бедніна Віталій Григорович, директор Решетилівського професійного аграрного ліцею імені І.Г. Боровенського Спільна Ніла Петрівна, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Коробко Богдан Олегович, провідні педагоги та науковці області.

     Понад півтисячі освітян, науковців, представників виконавчої влади і роботодавців зібралися для обговорення ключових проблем у сфері освіти і науки, розв’язання яких забезпечить збалансований розвиток і збереження людського капіталу в Україні, ефективне використання інтелектуального потенціалу та сприятиме створенню конкурентоспроможної ринкової економіки.

                                  

    З основною доповіддю виступила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

                                            

     Із співдоповіддю виступив перший заступник голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський, який наголосив на важливості проведення таких слухань. Він наголосив, що за останні чотири роки дуже багато зроблено у сфері освіти, однак, слід розуміти, що, згідно з останніми трендами, «основна битва майбутнього – битва за людський інтелект».

     Перед присутніми також виступили директор Інституту демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України академіку Елла Лібанова, Міністр культури України Євген Нищук, голова Профспілки працівників освіти і науки України Ольга Чабан, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень, голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв, голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва Віктор Галасюк та інші.

     Виступаючі на слуханнях неодноразово наголошували, що основними важелями впливу на розвиток людського капіталу можна вважати науку, освіту, охорону здоров’я та їх зв’язок зі створенням загальноекономічного добробуту народу або держави.

                                                                   
   Наслідком дискусії на парламентських слуханнях стали рекомендації щодо комплексних змін до законодавства, спрямовані на вирішення проблем у сфері освіти і науки, що дозволить зберегти, збалансовано розвивати та управляти людським потенціалом і людським капіталом. Окремими пунктами до документу внесено питання: забезпечення ефективного використання новітніх інформаційно-комунікаційних технологій у сфері освіти і науки; забезпечення якісним харчуванням дітей у закладах освіти; подолання дисбалансу між підготовкою кваліфікованих робітників і фахівців з вищою освітою та потребами ринку праці; ключові проблеми у сфері науки та інноваційної діяльності.

Переглядів: 332 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021