Неділя, 19.05.2019, 14:23
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Барви природи

       Декоративно-ужиткове мистецтво – одна з важливих галузей художньої культури народу. Це галузь мистецтва, яка формує художньо-естетичне, матеріальне середовище, створене людиною. Виготовлення та оздоблення виробів утилітарного та інтер’єрного призначення із застосуванням різних напрямів і технік декоративно-ужиткового мистецтва – традиційний вид народної творчості, у якого давня історія і глибоке коріння. Багатовіковий досвід, художній смак народних майстрів формувався у процесі трудової діяльності людини та нерозривно пов’язаний з її життям і побутом. Вивчення різноманітних технік оздоблення тканини та предметів домашнього вжитку має велике пізнавальне, виховне і практичне значення. Заняття рукоділлям для дітей корисне тим, що розвиває у них творчі здібності, естетичні смаки, увагу, координацію рухів, працелюбність тощо.

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Ласкаво запрошує у гурток декоративно-ужиткового профілю

“Барви природи”

       Якщо Ви хочете навчитися творити власними руками дива, а саме: художньо розписувати тканину (батик), скло, посуд, виготовляти цікаві предмети із пап’є-маше, створювати чудові композиції із сухоцвітів, смужок паперу (квілінг), освоїти паперове конструювання (орігамі), навчитися виготовляти різноманітні вироби із солоного тіста, полімерної глини, фоамірану; шити м’які іграшки; виготовляти різні види біжутерії; оволодіти такими цікавими технікавими як декупаж, кракелюр, ниткографіка, газетоплетіння та мистецтвом витинанки, то ми Вас обов’язково навчимо.

Навчання безкоштовне!

Керівник гуртка: Марченко Оксана Вікторівна

Контактний телефон: (099)-328-11-62

Розклад роботи гуртка “Барви природи”
 

Вт. 11.20-13.00 ПОЕНЦУМ; 14.30-17.05 ПОЕНЦУМ

Ср. 11.20-13.00 ПОЕНЦУМ; 16.10-17.30 ДНЗ № 29

Чт. 11.20-13.00 ПОЕНЦУМ; 14.30-17.05 ПОЕНЦУМ

Пт. 9.10-10.30 ДНЗ № 29; 11.20-13.00 ПОЕНЦУМ

        Метою освітньої діяльності гуртка є створення умов для творчого розвитку та практичної художньої діяльності дітей засобами декоративно-ужиткового мистецтва.

Педагогічні завдання навчальної програми:

      - формування знань – знайомство вихованців гуртка з правилами безпеки життєдіяльності, матеріалами (тканини, нитки, барвники, фарби, скло, контури тощо) й обладнанням для заняття рукоділлям, основами розпису тканини, художнім розписом скла та предметів побуту; пап’є-маше; декупаж; пошиттям м’якої іграшки; ліпленням із солоного тіста та полімерної глини; технікою квілінгу тощо.

       - засвоєння умінь та навичок – навчити прийомам роботи з інструментами та обладнанням, основним технікам батикового розпису, технологіям виготовлення типових виробів з пап’є-маше, технологіям розробки та виготовлення авторських виробів (за індивідуальною основою та ескізом), технологіям індивідуальної та колективної творчості;

       - розвиток творчих здібностей особистості – формування пізнавальної та творчої активності, індивідуального стилю творчої діяльності, розвиток фантазії, просторової уяви, ручної координації, ініціативності та відповідальності вихованців;

        - формування ціннісних орієнтацій особистості – системи загальнокультурних і національних цінностей та сукупності соціально значущих якостей творчої особистості, що характеризують її ставлення до суспільства і держави, інших людей, культури та мистецтва, праці, природи, самої себе;

       - розвиток мотиваційних та самоорганізаційних здібностей особистості – сприяти формуванню потреби в красі і неприйняття потворного (в різних його проявах), вихованню шанобливого ставлення до матеріальних та духовних цінностей; вихованню поваги до праці і людей праці, формуванню цілеспрямованості до самовдосконалення, охайності, посидючості і старанності;

      - позитивна соціалізація особистості – формування почуття гідності („майстер”), лідерства („керівник проекту”), професійного вибору („дизайнер”,), вибору шляхів допрофесійної підготовки та самоосвіти.

Зміст навчальної програми включає теми теоретичних занять із відповідними завданнями і видами практичних робіт.


     Керівник та вихованці гуртка «Барви природи» мають такі нагороди: Грамота та дипломи Міністерства освіти і науки України, грамоти, дипломи, подяка  Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді,  грамоти та диплом Полтавської обласної державної адміністрації, грамоти, дипломи Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді тощо.

                                                                                   

                                                                           

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2019