MENU
   Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проводить у січні кожного року Всеукраїнську школу передового досвіду на базі Всеукраїнського оздоровчого табору «Юннат» у місті Києві для юннатів районних станцій юних натуралістів та еколого-натуралістичних центрів.
   До участі у роботі школи направляється делегація Полтавської області у складі вихованців районних станцій юних натуралістів та районних еколого-натуралістичних центрів учнівської молоді, Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та Шишацької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (по 9 вихованців з кожного району).
   Програмою Всеукраїнської школи передового досвіду передбачається робота «круглих столів», екскурсії до музеїв та визначних пам’яток історії та культури Києва, відвідування театрів та культурно-мистецьких закладів, виставок.
   Харчування та проживання дітей під час перебування у таборі «Юннат» забезпечує Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.