Неділя, 19.05.2019, 14:39
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Теоретичний курс

Структура очно-заочної біологічної школи

Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді
 

   Перед педагогічним колективом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді постало завдання пошуку та підтримки обдарованої, творчої учнівської молоді, нової генерації української творчої еліти, підготовки старшокласників до проведення науково-дослідних і експериментальних робіт членів Малої академії наук та НТУ України, вступу їх до вищих навчальних закладів.
   Ось із цією метою у листопаді 2000 року була створена очно-заочна біологічна школа (далі - ОЗБШ), що діє як структурний підрозділ Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, у своїй роботі керується Законами України "Про загальну середню освіту", "Про позашкільну освіту".
   Очно-заочна біологічна школа - нетрадиційна форма роботи з обдарованими учнями, основною метою якої є забезпечення допрофесійної підготовки, створення умов для творчої самореалізації та всебічного розвитку особистості та є одним із перспективних напрямків виявлення, підтримки таланту, обдарувань, які сприяють подальшому розвитку здібностей, формуванню особистості.
   ОЗБШ Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді працює по двох секціях: хімії та біології і здійснює навчально-виховний процес за 2-річними програмами із заочною формою навчання.
 
   
 
Організація навчально-виховного процесу
очно-заочної біологічної школи
 
   Учасниками навчально-виховного процесу ОЗБШ є учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області, які зараховуються згідно заявок та результатів написання контрольних робіт.
   Основними документами, що регулюють навчально-виховний процес, є:
   - навчальний план, який затверджується директором Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за погодженням Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації;
   - журнал обліку проведених викладачами занять;
   - відомості оцінок за результатами кожного семестру.
   Відповідно до навчального плану та режиму, очно-заочна біологічна школа самостійно визначає програми, підручники, посібники, яким надано гриф Міністерства освіти і науки України, а також форми і методи навчання, виховання, систему оцінювання знань учнів, порядок проведення заліків семестру. Переведення учнів на другий рік навчання здійснюється за умови успішного закінчення першого року. Порядок випуску визначається згідно з Положенням про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 року № 964.
   Заочна біологічна школа у межах часу, передбаченого навчальним планом, встановлює структуру навчального року - за семестрами, а також їх тривалість. Тривалість семестру регламентується розкладом занять. Розклад занять складається відповідно до робочого навчального плану з дотриманням педагогічних та санітарно-гігієнічних вимог. Навчальний рік починається 1 жовтня. Після першого року навчання для слухачів біологічної школи проводиться польова практика.
 
 
Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2019