Четвер, 21.10.2021, 03:43
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Природа рідного краю

Керівник: Яровий Юрій Володимирович
 
   Гурток працює на базі Шишацької філії, вихованці гуртка учні 1-4-х класів Шишацької спеціалізованої шкали ім.В.І.Вернадського.
   Гурток «Природа рідного краю» є творчим обєднанням молодших школярів, які люблять свій рідний край, цікавлятьсяйогорослинним і твариннимсвітом, ґрунтами, водоймами, повітрям, мають чуйне, щедре, велике й добре серце, в якому завжди знайдеться місце й маленькій комашці, і травинці.
   Мета роботи гуртка – розширення, систематизація і поглиблення знань про природу рідного краю, перспективи використання місцевих ресурсів в інтересах Шишаччини і країни, розкритті закономірностей природних процесів і явищ, формуванні у вихованців активної життєвої позиції та морально-етичних правил поведінки в природному і соціальному оточенні.
   На заняттях гуртка юннати знайомляться з природою Шишацького краю, його флорою та фауною, особливостями  клімату, родючими  грунтами і їх значенням для вирощування сільськогосподарських культур, тихоплинною річкою Псел та її мешканцями.Вчаться  охороняти і берегти свою маленьку Батьківщину,прогнозувати наслідки своєї діяльності на довкілля.Відбувається обов’язковий зв’язок теоретичних занять із безпосереднім спілкуванням із природою.Гуртківці здійснюють екскурсії у природу, беруть участь в екологічних акціях та трудових десантах,оформляютьгербарії, вчатьсяпроводитифенологічніспостереження за власнимиоб’єктами. Заняття з вихованцями проводяться в ігровій формі.
   Ми запрошуємо на гурток «Природа рідного краю» маленьких юннатів, які хочуть сміливо вирушити у великий шлях по життю і здатніпочути музику вітру чи дощу, вслухатися в дзижчання бджіл і джмелів, в шепіт листочків, в шурхіт крилець метелика, розпізнавати голоси птахів, радіти пробудженню природи, бачити красу навіть у весняних калюжах. Світ такий великий, незвіданий і прекрасний!

 
Розклад роботи гуртка:
І група: понеділок, середа 13.15-14.55

ІІ група: вівторок, четвер13.15-14.55

 
 
 
 
 
 
 
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021