MENU
   Гурток «Природа і фантазія» Шишацької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (керівник – Олейніченко Ольга Сергіївна) працює базі лабораторії квітникарства філії.
   Головна мета занять – виховати любов до природи, усього живого, навчити дітей розуміти і знати природу, розвивати фантазію і творчі здібності вихованців, розширювати знання  та уявлення про прекрасне,  у мистецтві і навколишньому житті, формувати навики високої культури, розвивати художні  здібності в процесі оволодіння засобами мистецтва, творчий підхід до виконання робіт.
   Завдання гуртка – виховання творчої особистості, яка, використовуючи природній матеріал, створюватиме прекрасне. 
   Вихованці працюють з різноманітним природнім матеріалом: сухими квітами та листям, плодами  та ін. На основі створених прекрасних речей: картин, композицій, поробок, іграшок виробляються навички практичної роботи, розвивається просторова уява, сприймання форм та кольору.
   Юннати беруть участь у виставці квіткових композицій, поробок з природного матеріалу «Природа і фантазія», екологічній акції «Збережи ялинку», виготовляють і розвішують на території селища годівниці та шпаківні,  синичники.