Четвер, 04.06.2020, 16:38
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Інформація про педагогічних працівників закладу

     
       Директор: Бедніна Віталій Григорович
      - 3 травня 1964 р. - 27 травня 2020 р. ;
      - 29 років педагогічного стажу;
       - на даній посаді працював з 1994 року.


















    Заступник директора з навчально-методичної роботи:
    Сусахіна Людмила Володимирівна, відмінник освіти України
    - 3 квітня 1969 року народження;
    - 29 років педагогічного стажу;
    - у закладі працює з 2003 року;
     Нагороди і досягнення














  Заступник директора з навчально-виховної роботи:
      Дулій Валентина Олександрівна
      - 24 серпня 1966 року народження;
      - 35 роки педагогічного стажу;
      - у закладі працює з 2011 року;
      - стаж на керівній посаді - 7 років, вчитель-методист
         
Нагороди і досягнення











       Завідувач табору "Еколог":

      Неменуща Тетяна Вікторівна    
      - 21 травня 1959 року народження;
      - 42 роки педагогічного стажу;
      - у закладі працює з 1996 року;
      - нагороджена Нагрудним знаком "Відмінник освіти", 
      Почесною Грамотою Полтавської обласної ради,
      Грамотою Департаменту освіти і науки
       Полтавської облдержадміністрації.
 

 







 

    Завідувач Кобеляцької філії ПОЕНЦУМ:
    Журавель Микола Олексійович   
     - 11 квітня 1958 року народження;
     - 40 років педагогічного стажу;
     - у даному закладі працює з 2013 року;
     - вчитель вищої категорії.
 
      Нагороди і досягнення



 

 











      Завідувач Шишацької філії ПОЕНЦУМ:
      Олейніченко Ольга Сергіївна
      - 21 липня 1985 року народження;
      - 12 років педагогічного стажу;
      - у даному закладі працює з 2008 року.






 









 

       Завідувач  філії у Решетилівському районі ПОЕНЦУМ:
      Шинкарчук Оксана Вадимівна
      - 07 травня 1984 року народження;
      - 11 років педагогічного стажу;
      - у даному закладі працює з 2008 року.
        Нагороди і досягнення






 









 

 
      Завідувач відділу біології та методичної роботи:
      Брижак Людмила Михайлівна, відмінник освіти України
      - 15 квітня 1950 року народження;
      - 47 років педагогічного стажу;
      - у даному закладі працює з 2011 року;
        Нагороди і досягнення

















       Завідувач відділу екології та охорони природи:
      Щербина Олена Іванівна
     - 28 липня 1988 року народження;
     - у закладі працює з 2011.
      Нагороди і досягнення
 

     










       Завідувач відділу сільського господарства: 
       
Пугачова Ірина Ярославівна
       - 10 лютого 1976 року народження;
       - 12 років педагогічного стажу;
       - у закладі працює з 2007 року;
        Нагороди і досягнення
















 
    Завідувач лабораторії квітництва та овочівництва:
    Грищенко Наталія Юріївна    
     - 15 квітня 1976 року народження;
     - 24 роки педагогічного стажу;
     - у даному закладі працює з 2011 року;
     - нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України.
       Нагороди і досягнення
 








 






    Методист Полтавського обласного еколого-натуралістичного
    центру учнівської молоді:Чайка Тетяна Василівна
    - 14 червня 1980 року народження;
    - 16 років педагогічного стажу;
    - у закладі працює з 2003 року;
      Нагороди і досягнення
















        Методист Полтавського обласного еколого-натуралістичного
        центру учнівської молоді: Лещенко Інна Вікторівна
        - 18 червня 1987 року народження;
        - 7 років педагогічного стажу;
        - у закладі працює з 2012;

















       Культорганізатор Полтавського обласного еколого-натуралістичного
       центру учнівської молоді: Гудзь Яна Романівна
       - 27 червня 1993 року народження;
       - у закладі працює з 2015.
       Нагороди і досягнення
       















 

         Керівник гуртка    
             Барви природи                                                      

Марченко Оксана Вікторівна    
                                  

                         

         


          Керівник гуртка
     Знавці неорганічної хімії
       Тесля Ольга Валеріївна                           
                     
                 

                                    

             
Керівник гуртка
              Цікава зоологія           
            Юні друзі природи  
                                   

    Костюк Оксана Анатоліївна  


         




                                     

               Керівник гуртка 
               Юні рослинники
    Грищенко Наталія Юріївна  
   


                                                     

          Керівник гуртка  
         Творча майстерня

      
                   

            
          
                             
              
                                                                                                                     

            Керівник гуртка
Юні знавці лікарських рослин
  Чарівний світ природи   

   Боєва Альона Михайлівна





          Керівник гуртка
     Цікавий світ акваріума
        Знавці тераріумів 
    Чарівний світ природи

Петренко Вікторія Юріївна
     Нагороди і досягнення





         Керівник гуртка    

      Фітодизайн з основами                                                       

   художньої майстерності                          
 Мокляк Аліна Олексіївна                          

            
          


            Керівник гуртка
    Мій рідний край, моя земля
     Чайка Тетяна Василівна




              Керівник гуртка
             Юні зоологи
      Гайдар Ірина Семенівна
        Нагороди і досягнення


                                                                                    

                                                                                       
              
            Керівник гуртка 
           Юні кролівники
     Чарівний світ природи
      
Шеремет Віталіна Вікторівна  
                                                                        


                 Керівник гуртка
                 Юні друзі природи
                  Юні овочівники
                Юні рослинники

       


      Керівник гуртка 
         Юні кролівники 
      Здоровим будь                                                  
Солодка Наталія Петрівна                

             

                   

                                            
                                                             

       

                 Керівник гуртка
            Фотонатуралісти                                
Соловйов Генадій Вікторович 
 
            Нагороди і досягнення                                   
  

      

                                                  


 

               Керівник гуртка
              Барви природи

  Гудзь Яна Романівна

Навчання в гуртках
ведеться
державною мовою!

Пошук
Календар
«  Червень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2020