Вівторок, 20.10.2020, 08:09
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Інформація про педагогічних працівників закладу

     
       Директор: Бедніна Віталій Григорович
      - 3 травня 1964 р. - 27 травня 2020 р. ;
      - 29 років педагогічного стажу;
       - на даній посаді працював з 1994 року.


















    Заступник директора з навчально-методичної роботи:
    Сусахіна Людмила Володимирівна, відмінник освіти України
    - 3 квітня 1969 року народження;
    - 29 років педагогічного стажу;
    - у закладі працює з 2003 року;
     Нагороди і досягнення














  Заступник директора з навчально-виховної роботи:
      Дулій Валентина Олександрівна
      - 24 серпня 1966 року народження;
      - 35 роки педагогічного стажу;
      - у закладі працює з 2011 року;
      - стаж на керівній посаді - 7 років, вчитель-методист
         
Нагороди і досягнення











       Завідувач табору "Еколог":

      Неменуща Тетяна Вікторівна    
      - 21 травня 1959 року народження;
      - 42 роки педагогічного стажу;
      - у закладі працює з 1996 року;
      - нагороджена Нагрудним знаком "Відмінник освіти", 
      Почесною Грамотою Полтавської обласної ради,
      Грамотою Департаменту освіти і науки
       Полтавської облдержадміністрації.
 

 







 

    Завідувач Кобеляцької філії ПОЕНЦУМ:
    Журавель Микола Олексійович   
     - 11 квітня 1958 року народження;
     - 40 років педагогічного стажу;
     - у даному закладі працює з 2013 року;
     - вчитель вищої категорії.
 
      Нагороди і досягнення



 

 











      Завідувач Шишацької філії ПОЕНЦУМ:
      Олейніченко Ольга Сергіївна
      - 21 липня 1985 року народження;
      - 12 років педагогічного стажу;
      - у даному закладі працює з 2008 року.






 









 

       Завідувач  філії у Решетилівському районі ПОЕНЦУМ:
      Шинкарчук Оксана Вадимівна
      - 07 травня 1984 року народження;
      - 11 років педагогічного стажу;
      - у даному закладі працює з 2008 року.
        Нагороди і досягнення






 









 

 
      Завідувач відділу біології та методичної роботи:
      Брижак Людмила Михайлівна, відмінник освіти України
      - 15 квітня 1950 року народження;
      - 47 років педагогічного стажу;
      - у даному закладі працює з 2011 року;
        Нагороди і досягнення

















       Завідувач відділу екології та охорони природи:
      Щербина Олена Іванівна
     - 28 липня 1988 року народження;
     - у закладі працює з 2011.

      Нагороди і досягнення
 

     










       Завідувач відділу сільського господарства: 
       
Пугачова Ірина Ярославівна
       - 10 лютого 1976 року народження;
       - 12 років педагогічного стажу;
       - у закладі працює з 2007 року;
        Нагороди і досягнення
















 
    Завідувач лабораторії квітництва та овочівництва:
    Грищенко Наталія Юріївна    
     - 15 квітня 1976 року народження;
     - 24 роки педагогічного стажу;
     - у даному закладі працює з 2011 року;
     - нагороджена Подякою Міністерства освіти і науки України.
       Нагороди і досягнення
 








 






    Методист Полтавського обласного еколого-натуралістичного
    центру учнівської молоді:
    Чайка Тетяна Василівна
    - 14 червня 1980 року народження;
    - 16 років педагогічного стажу;
    - у закладі працює з 2003 року;
      Нагороди і досягнення
















        Методист Полтавського обласного еколого-натуралістичного
        центру учнівської молоді: 
       Лещенко Інна Вікторівна
        - 18 червня 1987 року народження;
        - 7 років педагогічного стажу;
        - у закладі працює з 2012;

















       Культорганізатор Полтавського обласного еколого-натуралістичного
       центру учнівської молоді: 
       Гудзь Яна Романівна
       - 27 червня 1993 року народження;
       - у закладі працює з 2015.
       Нагороди і досягнення


















       Практичний психолог Полтавського обласного
        еколого-натуралістичного центру учнівської молоді:
       Солодка Наталія Петрівна
       - 30 жовтня 1992 року народження;
       - у закладі працює з 2019.
 
       


















 

         Керівник гуртка    
             Барви природи                                                      

Марченко Оксана Вікторівна    
                                  

                         

         


                     
                                    

          
Керівник гуртка
          Цікава зоологія
      Чарівний світ природи              

    Костюк Оксана Анатоліївна  


         




                                     

               Керівник гуртка 
               Квітникарство
    Грищенко Наталія Юріївна  
   


                                                     

            Керівник гуртка  
           Юні рослинники
         
 Юні овочівники
       Чарівний світ природи 
 
    Лаврик Наталія Миколаївна               

      


     


             Керівник гуртка
             Барви природи
            Квітникарство
    Діхтяр Юлія Іванівна
      
                       


             
                                                                                                                     

            Керівник гуртка
Юні знавці лікарських рослин
  Чарівний світ природи   

   Боєва Альона Михайлівна





          Керівник гуртка
     Цікавий світ акваріума
        Світ тераріумів 
    Чарівний світ природи

        Я серед природи
Петренко Вікторія Юріївна
     Нагороди і досягнення





         Керівник гуртка    

        Я серед природи 18+                          
 Щербина Олена Іванівна                          

 













 

         
          






            Керівник гуртка
    Мій рідний край, моя земля
     Чайка Тетяна Василівна




              Керівник гуртка
             Юні зоологи
      Гайдар Ірина Семенівна
        Нагороди і досягнення


                                                                                    

                                                                                       
              
            Керівник гуртка 
           Юні птахівники
     Чарівний світ природи
      
Шеремет Віталіна Вікторівна  
                                                                        


            Керівник гуртка
            Юні кролівники      
       Чарівний світ природи

Титаренко Тетяна Миколаївна  


             Керівник гуртка 
        Чарівний світ природи                                                  
     Солодка Наталія Петрівна                

             

                   

                                            
                                                             

       

                 Керівник гуртка
            Фотонатуралісти                                
Соловйов Генадій Вікторович 
 
            Нагороди і досягнення                                   
  

      

                                                  


 

               Керівник гуртка
              Барви природи

  Гудзь Яна Романівна

Навчання в гуртках
ведеться
державною мовою!

Пошук
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2020