П`ятниця, 14.12.2018, 01:14
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Оздоровчий збір переможців та призерів Всеукраїнських конкурсів на базі Всеукраїнського табору "Юнна

   На базі Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти і науки України у місті Києві щорічно влітку відбуваються зміни оздоровчого збору переможців та призерів Всеукраїнських конкурсів "Юний селекціонер", "Дослідницький марафон", "Біощит", "Джміль та Бджілка", "Мій рідний край, моя земля", "Галерея кімнатних рослин", "Парад квітів біля школи", "Юннатівський зеленбуд", "Парки - легені міст і сіл", "Ліси для нащадків", "Національні традиції у дитячій творчості", "Птах року" та змістовної роботи по вивченню і збереженню природи рідного краю, практичної природоохоронної діяльності.
   Під час роботи зміни для дітей проводяться творчі звіти юних екологів, біологів, дослідників у галузі сільського і лісового господарства та круглий стіл з обміну досвідом роботи, розширені засідання творчих об’єднань та майстер-класи.
   Юні дослідники бувають учасниками різних конкурсів, змагань, вечорів відпочинку, екологічних ігор.
   Також діти відвідують історико-екологічні маршрути "вихідного дня", вистави театру юного глядача. Національний український музей "Чорнобиль", Національний історико-культурний заповідник "Києво-Печерська лавра", зоопарк, історичні місця стародавнього Києва, музеї Великої Вітчизняної війни та історії України, проводять екскурсію по р. Дніпро на теплоході.
   На базі Всеукраїнської школи народних ремесел для дітей проходить фестиваль "Народні традиції у дитячій творчості" за участю переможців Всеукраїнського конкурсу "Традиційна народна іграшка".
   Проживання та харчування дітей в таборі забезпечує Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Пошук
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2018