MENU

Гурток «Юні охоронці природи» Кобеляцької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Керівник гуртка: Євсеєнков Сергій Валентинович
 

Проблема охорони природи стала однією з найважливіших природничо-наукових проблем сучасності. Людський вплив на природне середовище з кожним роком стає все більш відчутним. Без докорінного підвищення екологічної культури, насамперед молоді шкільного віку, неможливо сподіватися на позитивні зміни в навколишньому природному середовищі.

Саме тому на базі Кобеляцької ЗОШ №2 з 25 вересня 2017 року розпочав роботу гурток «Юні охоронці природи» Кобеляцької філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Мета гуртка – формування в учнів інтересу до поглибленого вивчення природи рідного краю, до науково-дослідної та експериментальної роботи, розуміння взаємозв’язку природних явищ, які закладають основу відповідального та дієвого ставлення до навколишнього природного середовища. Гурток відвідують учні 6 класу. Уже з перших занять учні активно включаються в роботу. Протягом навчального року гуртківці беруть участь у таких конкурсних програмах та акціях:
 


1.Мініпохід до місцевого джерела «Слинькова криниця»
 
2.Провели виховний захід «Роль рослин у природі та житті людини.»

 
3.Загальношкільна виставка «Дари осені»
  
4.Взяли участь в акції «Збережи ялинку
 


11-10901 від 04.07.2013р.)/Гурток працює за програмою рекомендованою Міністерством освіти і науки України (Лист Міністерства освіти і науки України №1