Середа, 24.04.2019, 18:32
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

ГУРТОК « ЮНІ КВІТНИКАРІ»

ГУРТОК « ЮНІ КВІТНИКАРІ»

Кобеляцької філії ПОЕНЦУМ

на базі опорного закладу «Білицька ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Кобеляцької районної ради Полтавської обл.»

Керівник гуртка: Коваленко Раїса Олексіївна

Дні і години роботи:
понеділок 15.00 – 16. 40,
четвер 15.00 – 16.40.


Заняття гуртка « Юні квітникарі» розпочато з 25 вересня 2017 року. Заняття відбуваються 2 рази на тиждень: по вівторках та четвергах з 15 до 17 години. Навчання проводиться згідно навчальної програми з позашкільної освіти еколого-натуралістичного напрямку: еколого-біологічний профіль. Автори програми — Матвієнко Л.О., Штурмак Л. І.

Гуртківці взяли участь у Всеукраїнській еколого-патріотичній грі «Паросток», яка пройшла під гаслом «Пізнай свій край…себе, свій рід, свій народ, свою землю - і ти побачиш свій шлях у життя Григорій Сковорода». Протягом гри у школі були проведені заходи еколого-патріотичного змісту: екологічна вікторина для учнів 5 класів; квест «Пізнай свій край…!» для 6 ‒ 8 класів; екологічний брейн-ринг для учнів 10-11 класів; зустріч старшокласників з волонтером проекту ВООЗ «Доступ до якісної води та санітарії» Чернигою Лідією; конкурс плакатів-колажів на тему: «Ми за чисте довкілля»; акція з озеленення класних кімнат та шкільних коридорів. Матеріали гри були направлені на конкурс в НЕНЦ.

До Нового року гуртківці та учні школи взяли участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу « Новорічна композиція», « Новорічний сувенір».

У грудні вихованці гуртка взяли участь в акції «Годівничка». Дітьми та їх батьками було виготовлено 8 годівничок для зимуючих птахів. Годівнички були розвішені у шкільному саду, три з них було подаровано дітям в дитячий садочок та селищний будинок культури. Діти приносять до школи їжу для пернатих і регулярно їх підгодовують. Це виховує в дітей почуття доброти та милосердя.

Особливо захоплено учні відвідують гурток, коли на ньому займаємося виготовленням аплікації з насіння різних рослин: злаків, бобових, баштанних, льону, гречки, сочевиці, розторопші, соняшнику та ін.. Під час таких занять, крім того, що в гуртківців розвиваються естетичні смаки, вони вивчають біологію рослин, з насінням яких працюють.

 
  

Досягнення гуртка:

Диплом третього ступеня Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-огляду «Галерея кімнатних рослин».

Диплом ПОЕНЦУМ за проведену роботу по озелененню в рамках Всеукраїнської акції « Парад квітів біля школи»

Грамота ПОЕНЦУМ за активну участь в обласному етапі Всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

Диплом ПОЕНЦУМ Деменку Владиславу, Хорошуну Владиславу за пропаганду серед учнівської молоді руху по збереженню хвойних дерев в обласному конкурсі-огляді «Збережи ялинку»

Диплом третього ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Петренко Ксенії за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Новорічна композиція»

Грамота Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України Хорошуну Владиславу, за трете місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Український сувенір». Робота «Петреківський розпис».

 Подяка ПОЕНЦУМ Коваленко Р.О., керівнику гуртка «Юні квітникарі» за творчий підхід та вдалу організацію дітей до участі у природоохоронних конкурсах.

Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2019