MENU

Шановні батьки, якщо ваша дитина полюбляє рибок, цікавиться акваріумами, тоді Вам саме до нас. Гурток «Юні акваріумісти» запрошує у такі дні (понеділок, середа з 13:30-14:50; та понеділок, пятниця з 11:20-13:00).

Керівник гуртка Штучка Маргарита Русланівна.

 

Мета даного гуртка є ознайомлення вихованців з гідробіонтами, особливостями створення і утримування акваріумів різних типів.

Реалізація мети передбачає вирішення таких завдань:

поглиблення одержаних на уроках знань про представників тваринного світу, зокрема риб, молюсків, земноводних; оволодіння практичними навичками створення та утримання акваріумів різних типів; створення оптимальних умов для самореалізації і професійного самовизначення учнів; розвиток творчих здібностей учнів; виховання бережливого ставлення до на­вколишнього середовища.

На заняттях основна увага приділяється розвитку загальних понять і навичок з основ біології, спеціальних теоретичних знань і практичних умінь з акваріумного рибництва, учні знайомляться з рослинним і тваринним світом водойм, набувають теоретичних і практичних знань з облаштування та утримання акваріума.

Заняття передбачають проведення дослідницької роботи з акваріумними рибами та рослинами. Гуртківці вчаться працювати з літературою, планувати та проводити досліди, оформлювати одержані результати у вигляді повідомлень та рефератів.

Чекаємо на Вас (0507649115) Маргарита Русланівна