Середа, 24.04.2019, 18:35
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Філія у Полтавському районі

   Об’єктивні дані про навчальний заклад:  Філія у Полтавському районі – позашкільний навчальний заклад, є структурним підрозділом Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. Створена 03 січня 2011 р. на базі Терешківського загальноосвітнього навчального закладу  І-ІІІ ст., з метою розширення гурткової роботи та посилення координаційно-методичної діяльності еколого-натуралістичного спрямування у загальноосвітніх навчальних закладах району.
   Завідуюча філією – Дулій Валентина Олександрівна, загальний педагогічний стаж 29 років, стаж на керівній посаді – 3 роки, вчитель-методист.
   У філії працює 7 педагогів, з них – 1 відмінник освіти України, 2 мають звання «вчитель-методист».
   Адреса закладу: 38762, Полтавська область, Полтавський район, с. Терешки, вул. Шевченка, 9а, тел. 55-31-98; e-mail:                   valentinadulii@mail.ruВідкриття філії на День захисту дітей

   Для здійснення навчально-виховної роботи Філія орендує приміщення Терешківської ЗОШ І-ІІІ ступенів загальною площею 119,1 кв.м, що складається на даний час з 3 лабораторій: « Позашкільної освіти та виховання», «Лісознавства та флористики», «Зоології» та навчально-дослідні земельні ділянки. На базі Розсошенської гімназії, Тахтаулівського НВК, Кіровського НВК діють лабораторії екології та квітникарства.
   Інноваційна діяльність здійснюється з урахуванням необхідності рівномірного розвитку всіх напрямів діяльності закладу, специфіки та традицій, можливостей педколективу, потреб батьків і дітей щодо додаткової позашкільної освіти та матеріально-технічних можливостей.
   Для реалізації здібностей вихованців у філії створення дитячі творчі об’єднання та осередки за інтересами загально-розвиваючого спрямування та профільного напрямку діяльності, які передбачають поглиблення знань з основ природничих наук та профорієнтацію.
   У філії та на базі загальноосвітніх навчальних закладів району працює 11 гуртків, в них навчається 205 вихованців.
   Профілі:
   – Природознавство для дошкільнят – 1;
  – Юні друзі природи – 1;
   – Юні екологи – 1;
   – Фітодизайн з основами художньої майстерності – 1;
   – Квіткова фантазія – 2;
   – Юні квітникарі – 1;
  – Лісівники-дендрологи – 1;
   – Основи хімічного аналізу та моніторингу – 1;
   – Квітникарі-аранжувальники – 1;
   – Зоологи – 1.

Практичне заняття гуртка "Квітникарі-аранжувальники"


Практичне заняття гуртка "Лісівники-денрологи"Практичне заняття гуртка "Фітодизайн з основами художньої майстерності"

   Методична робота закладу складає систему взаємопов’язаних дій та заходів, які включають організаційно-, навчально- та науково-методичне забезпечення, є координаційно-методичним осередком в районі, започатковує регіональні природоохоронні акції, організовує участь шкіл у всеукраїнських конкурсах, акціях проектах, проводить спільні заходи з відділом освіти, Чалівським, Розсошенським та Руднянським  лісництвами.
   Постійно ведеться робота з обдарованою молоддю, діти залучаються до науково-дослідницької діяльності, суспільно-корисної, пошукової та пропагандистсько- природоохоронної.
   Результатом роботи стали нагороди вихованців та керівників. За підсумками участі у Всеукраїнських конкурсах, акціях, проектах за 2012 рік:
- у філії 7 призових місць;
- у Полтавському районі 17 (ІІ місце рейтингу серед районів області).

Акція "Збережи ялинку"Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2019