Понеділок, 18.12.2017, 15:39
Полтавський обласний
еколого-натуралістичний центр
учнівcької молоді
| RSS
Меню сайту
Адреса
36003, м. Полтава
пров. Госпітальний, 10
Телефон: (05322) 7-41-24
ekocentrpl@mail.ru
Пошук

Додатки до Положення про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України

Положення про проведення І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України

Мала академія наук,
як одна із форм роботи з обдарованою
учнівською молоддю у Полтавському обласному
еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді
   Мала академія наук України є однією з найцікавіших форм пошуку, розвитку і підтримки талантів з числа старшокласників. Розвиток педагогічних техологій з питань організації науково-дослідницької роботи учнів в умовах наукових секцій, наукових товариств у Малій академії наук України має під собою глибокі багатовікові корені. Видатні вчені, історики, філософи, мистецтвознавці XVIII-XIX століття, такі як Ж.Ж.Руссо, А.Я.Гердт, П.С.Каптєрєв, Дж.Бруннер та відомі педагоги і науковці ХХ століття І.І.Полянський, П.П.Блонський, В.І.Андреєв розробили методики запровадження дослідницького методу у навчально-виховний процес і довели його пріоритети. Рух щодо залучення учнівської молоді України до дослідницької, пошукової, експериментальної роботи розпочався ще з 30-х років ХХ століття. В Україні почала розвиватися мережа Малих академій наук як самостійних позашкільних навчальних закладів. З 1991 року при Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді працює хіміко-біологічний відділ Полтавського територіального відділення Малої академії наук, яким завідує директор закладу Бедніна В.Г.
   Хіміко-біологічний відділ тісно співпрацює з вищими навчальними закладами міста Полтави: Полтавським державним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка, Полтавською державною аграрною академією, Українською медичною стоматологічною академією, Полтавським національним технічним університетом імені Ю.Кондратюка.
   Викладачі цих вищих навчальних закладів із задоволенням надають консультації молодим науковцям, дають можливість проводити досліди у лабораторіях, проводять рецензування науково-дослідницьких робіт, беруть участь у складанні питань для написання контрольних робіт, а також є членами журі ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
   До 1997 року при Полтавському хіміко-біологічному відділі МАН працювало п´ять секцій: хімії, біології, екології, медицини та сільського господарства.  У 1997 році починає працювати секція психології, а в 1998 р. - секція лісового господарства. Далі секція біології розділяється на дві: ботаніки та зоології і біології людини та загальної біології, а секція екології - на секцію екологічної інженерії та охорони довкілля і фундаментальної екології.
   З 2010 року хіміко-біологічне відділення перейменовано на відділення біології, екології, хімії, аграрних наук та наук про людину.
   З кожним роком відзначається широкий та різноманітний спектр науково-дослідницьких робіт, їх оригінальна тематика, а також професійний рівень захисту. Юні дослідники виявляють власний підхід до вирішення вже відомих проблем, знаходять в оточуючому середовищі звичні, проте цікаві явища. Специфіка діяльності МАН, її структурних підрозділів як активної форми позашкільної освіти, сприяє створенню таких педагогічних умов, за яких юні науковці не просто переймають чийсь досвід, а набувають свого власного досвіду дослідницької роботи.
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського

Вінницька обласна станція юних натуралістів

Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр

Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Івано-Франківський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Луганський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Львівський обласний дитячий еколого-натуралістичний центр

Миколаївський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Комунальний заклад "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради

Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Тернопільський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Херсонський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Copyright MyCorp © 2017Зробити безкоштовний сайт з uCoz