MENU
Всеукраїнський облік колоніальних поселень чапель
Товариство охорони та вивчення птахів України (ТОВПУ) разом з кафедрою зоології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка щорічно проводять дослідження чапель на всій території України шляхом обліку їхніх гніздових колоній.
Перший такий облік проходив в Україні у 1986 році. Певна річ, що багато відбулося змін як у навколишньому середовищі, так і серед птахів. Отож, метою Всеукраїнського обліку колоніальних поселень чапель є перевірка стану гніздових популяцій чапель в Україні: чи відбулися якісь кількісні зміни гніздових птахів та їх колоній?
Ми запрошуємо всіх, хто не байдужий до долі нашої природи та птахів зокрема, узяти участь у Всеукраїнському обліку колоніальних поселень чапель. Якщо Вам відомі місця гніздування чапель, повідомте нам про це, заповнивши анкету учасника обліку. Ваші часткові відповіді будуть сприяти подальшому вивченню та охороні цих корисних птахів. Листи з негативними відповідями, коли Вам не відомі місця гніздування чапель, теж будуть мати цінність.
Наперед висловлюємо Вам нашу глибоку повагу та щиру вдячність за Вашу безкорисливу допомогу!

Анкета