MENU
Всеукраїнський зимовий облік коловодних птахів
Кафедра зоології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та Товариство охорони та вивчення птахів України (ТОВПУ) щорічно проводять Всеукраїнський облік коловодних птахів на території України.
Такі обліки проводяться у багатьох країнах світу в січні місяці. В Україні облік припадає на період з В Україні облік припадає на період з 04 по 18 січня. Центральним днем є 11 січня. Але за відсутності такої можливості (несприятлива погода, брак вільного часу тощо) облік можна проводити в будь-який день зазначеного періоду. Однак, чим ближче до центрального дня, тим краще.
Просимо Вас заповнити цю картку та відправити її за адресою, вказаною нижче. Якщо зазначені види птахів не спостерігалися у період з 04 по 18 січня 2015 року, просимо повідомити нас і про це. Подану Вами інформацію буде використано при розробці заходів щодо охорони водоплавних та коловодних птахів.
Наперед висловлюємо Вам свою вдячність за допомогу та сприяння у проведенні Всеукраїнського зимового обліку коловодних птахів.

Картка обліку коловодних птахів