Середа, 24.04.2019, 18:31
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

Оздоровлення у таборі

   У 2003 році Опішнянською селищною радою Зіньківського району Полтавської області через демографічну ситуацію було прийняте рішення про переведення школярів із села Міські Млини до Опішнянської загальноосвітньої школи. Долю добротного приміщення вирішила Полтавська обласна рада, передавши його Полтавському обласному еколого-натуралістичному центру учнівської молоді для реконструкції під дитячий оздоровчий заклад. У червні 2005 року відбулося відкриття табору.

   Відпочинок проходить за чотирма змінами. Табірна зміна триває 21 день.

   Оздоровлення в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі "Еколог" проводиться для обдарованих дітей - переможців та призерів районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад, районного, міського, обласного, всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відмінників навчання.

   Під час зимових канікул у таборі відпочивають діти-сироти та діти з багатодітних та малозабезпечених сімей області. Матеріально-технічна база табору відповідає євростандартам: є сучасний телевізор із супутниковою антеною, професійна апаратура для проведення дискотек, компютери, кондиціонери, велосипеди, автобус для здійснення екскурсій, спортмайданчики.

   Найбільше діти полюбляють купатися в річці, на березі проходять конкурси, такі як "Діючі фонтани", "Піщані замки", свято Івана Купала та "День Нептуна". Кожного дня організовуються пізнавальні заходи, на яких діти мають змогу проявити свою кмітливість, спостережливість, знання. Це конкурси "Що? Де? Коли?", "Брейн-ринг", вікторина "Пізнай свій рідний край" та інші. Конкурсні програми дають змогу дітям розкрити свої таланти, здібності. Проводяться такі свята: "День високої моди", "Ярмарок", "День іменинника", "Міс табору", "День акторської майстерності" та багато інших.

   Кожного дня діти мають змогу відвідувати гуртки різних профілів за інтересами, займатися спортом.

   Передбачаються 4 табірні зміни літнього оздоровлення 2013 року:

   І зміна: 30 травня - 20 червня 2013 р.;

   ІІ зміна: 22 червня - 13 липня 2013 р.;

   ІІІ зміна: 15 липня - 05 серпня 2013 р.;

   IV зміна: 07 серпня - 28 серпня 2013 р.

   Вартість путівки на 21 день складає 2478 грн. У тому числі: батьківська доплата 310 грн., кошти обласного фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності 882 грн., решта - кошти Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, які становлять 1286 грн. Кошти фонду соціального страхування можуть бути проплачені підприємством чи організацією, в якій працює один із батьків дитини, якщо таке є платником податків до даного фонду. За рахунок коштів Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру може бути проведене здешевлення путівки тільки в тому разі, якщо дитина відносить до категорії обдарованих (є переможцем та призером районних, обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, олімпіад, районного, міського, обласного, всеукраїнського етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, відмінником навчання). В інших випадках путівку можна придбати за повну вартість.

   За довідками звертатись до методиста відділу біології та методичної роботи Прокопені Юлії Сергіївни (тел. 0505716828).


Пам’ятка для батьків, які бажають оздоровити свою дитину в таборі "Еколог"Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2019