Середа, 17.01.2018, 12:04
Полтавський обласний
еколого-натуралістичний центр
учнівcької молоді
| RSS
Меню сайту
Адреса
36003, м. Полтава
пров. Госпітальний, 10
Телефон: (05322) 7-41-24
ekocentrpl@mail.ru
Пошук
ВІДДІЛ БІОЛОГІЇ ТА МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ
 
     У відділі біології та методичної роботи є завідувач відділу, 2 методисти і  керівники гуртків.
 
     Завідувач відділу та методисти координують проведення обласних етапів Всеукраїнських та обласних конкурсів, збирають матеріал та готують до випуску щомісячний інформаційно-методичний вісник, також проводять консультативну роботу з учителями загальноосвітніх навчальних закладів міста і області, відвідують науково-практичні конференції, проводять семінари.
 
   Брижак Людмила Михайлівна – завідувач відділу біології та методичної роботи – займається випуском щомісячного інформаційно-методичного вісника. Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка. Стаж педагогічної роботи 37 років. На даній посаді працює з січня 2011 року. До цього працювала заступником директора з науково-методичної роботи. Спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, звання «Учитель-методист», відмінник освіти України.
 
   Щербина Олена Іванівна – методист – веде питання оздоровлення дітей. 
 
   Чайка Тетяна Василівна – методист – веде роботу очно-заочної біологічної школи, Малої академії наук. Закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка у 2003 р. Стаж педагогічної роботи 10 років.
 
   Шинкарчук Оксана Вадимівна – керівник гуртків "Юні акваріумісти", "Природознавство для дошкільників", "Знавці тераріумів". У 2008 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка за спеціальністю "Біологія та основи сільського господарства". У цьому ж році почала працювати у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді. У 2009 році поєднувала свою роботу із навчанням у магістратурі за спеціальністю "Управління навчальними закладами". З дитинства полюбляє доглядати тварин, жодну з них не боїться та передає свої знання та навички дітям, які відвідують її заняття. Мріє отримати ветеринарну освіту, щоб не лише доглядати, але й лікувати тварин.
 
   Шевченко Ніна Володимирівна –керівник гуртків зоологів. Закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка у 2011 р. Здобула кваліфікацію вчителя хімії та біології. Стаж педагогічної роботи 1,5 роки. На заняттях гуртків навчає дітей доглядати за різними видами декоративних тварин та птахів, проводити спостереження та досліди з ними. 
 
   Боєва Альона Михайлівна – керівник гуртків «Знавці лікарських рослин». Закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка у 2005 р. Здобула кваліфікацію вчителя хімії та біології. Стаж педагогічної роботи 7 років. На заняттях гуртківці отримують знання про різноманітність лікарських рослин, вчаться вирощувати та доглядати за ними, правильно гербаризувати та застосовувати.
 
   Буряк Вікторія Юріївна – керівник гуртків зоологів. Закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка у 2009 р. Здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача  хімії. Стаж педагогічної роботи 4,5 років.
 
   Бражник Юлія Петрівна – керівник гуртків «Знавці лікарських рослин».  Закінчила Полтавський державний педагогічний університет імені В.Г.Короленка у 2013 р. Здобула кваліфікацію вчителя біології та практичного психолога. 
 
   Гайдар Ірина Семенівна - керівник гуртка "Юний зоолог". Закінчила Полтавський державний педагогічний інститут імені В.Г.Короленка у 1977 році. Здобула кваліфікацію вчителя хімії та біології. Стаж педагогічної роботи 37 років. На заняттях гуртка вихованці отримують знання про особливості життя різних тварин, вчаться проводити спостереження у природі, відвідують музеї та історико-культурні місця міста Полтави.
  
   Відділ біології включає в себе кабінет біології, лабораторію зоології, зоолого-тваринницьку базу, навчально-дослідну земельну ділянку.
 
    Методичний кабінет - це центр, який координує методичну роботу педагогічних працівників закладу, зокрема роботу відділу біології та методичної роботи. У методичному кабінеті знаходяться: бібліотечка методичної літератури та періодичних видань з проблем позашкільної освіти, стенди про структуру методичної роботи, виставка видавничої продукції закладу, матеріали участі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у всеукраїнських конкурсах та акціях.
 
 

 
   Кабінет біології є лабораторією для проведення занять гуртків із зоології, акваріумістики. Тому на стінах зосереджені стенди, які несуть додаткову інформацію з цих дисциплін.
 
 
 
   Лабораторія зоології є складовою частиною відділу біології Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, яка створена для проведення практичних занять, передбачених навчальними програмами, занять гуртків з метою здобуття поглиблених знань про живі організми, формування практичних умінь та навичок, організації дослідницької та природоохоронної роботи вихованців центру. Лабораторія зоології містить найбільш характерних представників тваринного світу відповідно до навчальних програм, акваріуми об'ємом 200 л; тераріуми; клітки для птахів та дрібних гризунів і працює за такими напрямками:
— догляд за мешканцями;
— проведення спостережень за поведінкою тварин;
— дослідницька робота;
— селекційна робота.
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Корисні посилання

Міністерство освіти і науки України

Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації

Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Полтавський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського

Вінницька обласна станція юних натуралістів

Дніпропетровський обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді

Донецький обласний еколого-натуралістичний центр

Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Івано-Франківський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Луганський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Львівський обласний дитячий еколого-натуралістичний центр

Миколаївський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Комунальний заклад "Станція юних натуралістів" Рівненської обласної ради

Сумський обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю

Тернопільський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Харківський обласний палац дитячої та юнацької творчості

Херсонський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Хмельницький обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді

Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

Copyright MyCorp © 2018Зробити безкоштовний сайт з uCoz