Субота, 23.10.2021, 15:15
Вітаю Вас Гість

Полтавський обласний еколого-натуралістичний центр

учнівcької молоді

Меню сайту
Статистика

  3  З 18 до 22 жовтня у Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді та його структурних підрозділах пройшов Тиждень екології під гаслом ,,Збережемо природу для майбутніх поколінь!”
    Так, керівник гуртка Альона Боєва провела для вихованців майстер-клас з виготовлення екологічних виробів – із винних корків діти зробили горщики для сукулентів та висадили у них рослини 
Переглядів: 1 | Додав: Admin | Дата: Сьогодні

     Виконувач обов`язків директора Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Сусахіна Людмила Володимирівна взяла участь у Всеукраїнському педагогічному практикумі ,,Світ творчості” на тему: ,,Роль та задачі закладів позашкільної освіти еколого-натуралістичного напряму – пошук та впровадження новітніх форм та методів діяльності”. Захід відбувався з 19 до 21 жовтня у місті Києві. Організатор практикуму – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України.
    Під час пленарного засідання працював диску ... Читати далі »
Переглядів: 8 | Додав: Admin | Дата: Вчора

    Вихованці Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у складі Лаврик Дар`ї, Лєбєдєвої Владислави, Іщенко Софії (керівник Лаврик Наталія Миколаївна) стали призерами Всеукраїнського зльоту учнівських виробничих бригад та трудових аграрних об`єднань. Захід відбувався з 19 до 21 жовтня 2021року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  у місті Києві.
   Юні аграрії презентували експонати на Всеукраїнській виставці ,,Щедрість рідної землі”, взяли участь у захисті науково-дослідницьких робіт на секції ,,Рослинництво”, у ярмарку-обмі ... Читати далі »
Переглядів: 3 | Додав: Admin | Дата: Вчора

    Вихованці гуртка ,,Овочівники”  Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молодіу складі Лаврик Дар`ї, Лєбєдєвої Владислави, Лаврик Інни стали призерами Всеукраїнського дитячого фестивалю ,,Україна – сад”. Захід відбувався у м.Київ з 12 до 14 жовтня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.
   Учасники фестивалю презентували виставку про діяльність дитячих об`єднань з садівництва, виступили з доповіддю під час науково-практичної конференції, відвідали майстер-клас з питань садівництва.
... Читати далі »
Переглядів: 7 | Додав: Admin | Дата: 18.10.2021

      Команда юних флористів Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді  посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі з флориститки та фітодизайну ,,Україна починається з тебе”. 
Захід відбувся у місті Київ з 5 до 7 жовтня на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді і був присвячений 30-й річниці незалежності України.
Учасники конкурсу представили на розсуд журі проєкт ,,Твориш себе – твориш Україну”.
За результатами участі у конкурсі ... Читати далі »
Переглядів: 21 | Додав: Admin | Дата: 08.10.2021

    У Полтавському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді відзначили День позашкілля.
     Для вихованців закладу був організований тематичний пізнавальний квест. Під час заходу діти дізналися цікаву історичну інформацію про заклад, який відвідують. А також розширили свої знання про довкілля, про рослини та тварин рідного краю.
... Читати далі »
Переглядів: 8 | Додав: Admin | Дата: 28.09.2021

    23 вересня 2021 року у Полтавському обласному еколого-натуралістичного центру учнівської молоді проведено І етап Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Конкурс відбувався у заочному форматі.
    До організації заходу долучилися Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства та Полтавський державний аграрний університет.
    Зліт проводиться з метою формування екологічної культури особистості, поліпшення ефективності роботи учнівських лісництв, гуртків юних лісівників, поширення кращого педагогічного досвіду щодо організації роботи учнівських лісництв.
   Учас ... Читати далі »
Переглядів: 19 | Додав: Admin | Дата: 24.09.2021

     Педагогічний колектив Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді взяв участь у ботанічному параді ,,Засяяла в осінніх барвах Полтавщина”, яке традиційно приурочене до Дня міста.
     Захід проводився викладачами і студентами природничого факультету Полтавського національного педагогічного університету ім. В.Г. Короленка. Наші колективи єднає тісна багаторічна співпраця з питань навчання та виховання учнівської молоді.
     Усіх учасників привітала декан природничого факультету, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Гриньова М.В.
    У виставці взяли участь студен ... Читати далі »
Переглядів: 21 | Додав: Admin | Дата: 21.09.2021

     8 вересня 2021 року для педагогічних працівників Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді було проведено виїзний методичний день на базі регіонального ландшафтного парку ,,Диканський”.
   Тема семінару-практикуму ,,Екологічне просвітництво шляхом застосування інтерактивних методів в природі”.
... Читати далі »
Переглядів: 32 | Додав: Admin | Дата: 09.09.2021

   Заступник директора з навчально-виховної роботи Дулій В.О. стала учасником Всеукраїнської науково-педагогічної конференції ,,Сучасні тенденції підвищення якості освітиˮ з 26 по 28 серпня, яка була організована Міністерством освіти і науки України спільно з ГО ,,Спілка освітян Україниˮ, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, Національною академією педагогічних наук України, Національною академією наук вищої освіти України.
  Метою зібрання було обговорення механізмів створення та функціонування внутрішньої системи ... Читати далі »
Переглядів: 35 | Додав: Admin | Дата: 27.08.2021

1 2 3 ... 20 21 »
Пошук
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Мережа закладів позашкільної освіти еколого - натуралістичного напряму
Тут Вам завжди допоможуть!

Полтавський обласний еколого - натуралістичний центр
учнівської молоді © 2021